Domů / Novinky / Dárkové poukazy
Kategorie
Výrobci
Naše otevírací doba:

Po-Pá: 10:00-20:00

So: 9:00-14:00

Ne: zavřeno

Odběr novinek

Dárkové poukazy

Bike Assault - Dárkové poukazy    Pokud si nevíte rady co vybrat za dárek pro někoho blízkého, máme řešení. Dárkový poukaz a obdarovaný už si určitě vybrat dokáže:-)

DÁRKOVÉ POUKAZY BIKE ASSAULT

Nevíte si rady jaký vybrat dárek někomu blízkému. Víte, že rád jezdí na kole, ale nemáte tušení co už má a co ne. Nevíte co by zrovna potřeboval nebo co by mu udělalo radost.

Máme řešení... Dárkový poukaz do BIKE ASSAULT. Jsme si jisti, že si obdarovaný nebo obdarovaná už vybrat dokáže a rozhodně se nestane, že koupíte něco co má, co nepotřebuje nebo něco co prostě moc radosti neudělá...

Nabízíme poukazy v hodnotách 500,-Kč, 1000,-Kč, 2000,-Kč a 5000,-Kč samozřejmě není problém je kombinovat a složit jinou hodnotu.

Dárkový poukaz lze zakoupit jak v prodejně, hotově nebo kartou, tak i na E-shopu, ale uplatnit jej lze pouze osobně při nákupu v prodejně BIKE ASSAULT na Barrandově.

Na koupi dárkového poukazu se nevztahují žádné zákaznické slevy. Ty mohou být uplatněny až při nákupu zboží.

Jeho platnost není časově omezena. Vráceno na něj bude max. do výše 50,-Kč

Zakoupit lze samozřejmě zboží ve vyšší hodnotě než je poukaz, rozdíl se pak doplatí buď hotově nebo kartou na prodejně.

Jelikož má každý poukaz unikátní evidenční číslo, může se stát, že při koupi na E-shopu bude nějaký prodaný. Najděte si ve variantách volný, určitě nějaký k dispozici bude. Jednotlivé varianty v dané hodnotě poukazu se neliší, mají pouze jiné evidenční číslo.