Domů / Komponenty / Kliky + Převodníky / Horské

SRAM Kliky NX Eagle Boost 12s 175 s Direct Mount 32z X-SYNC 2 ocelovým převodníkem, černé


Žádné hodnocení. Kód: 00.6118.525.003 Produktové číslo: 710845818066
SRAM Kliky NX Eagle Boost 12s 175 s Direct Mount 32z X-SYNC 2 ocelovým převodníkem, černé
Výrobce: SRAM
Dostupnost: Na dotaz
3.199 Kč , plus doprava
SRAM Kliky NX Eagle Boost 12s 175 s Direct Mount 32z X-SYNC 2 ocelovým převodníkem, černéKliky SRAM NX Eagle Boost 148 DUB 12s 175 s Direct Mount 32z X-SYNC 2 ocelovým převodníkem, Black (DUB osa/ložiska nejsou součástí balení)

Kliky SRAM NX přinášejí styl a výkonnost Eagle™ i do nejnovějšího přírůstku v ekosystému Eagle™. Kliky jsou navržené pro kompatibilitu s převodníky SRAM X-SYNC™2 a proto umožňují plnou kontrolu nad řetězem – profil každého zubu je precizně formovaný tak, aby pracoval v tichosti, efektivně a bezpečně s vnitřními a vnějšími články řetězu Eagle™. Technologie DUB™ zase umožňuje použití s nově přepracovanými středovými složeními a použití nové středové osy, které spolu tvoří snadnější řešení spojení středového složení a klik, lepší utěsnění proti pronikání nečistot z venku a kompatibilitu s minulými i budoucími designy rámů kol. Teď už každý může pocítit výhody nového rozměru výkonnosti a odolnosti.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Kliky vyrobené z hliníku řady 6000.

Technologie DUB™ umožňuje použití s nově přepracovanými středovými složeními a použití nové středové osy, které spolu tvoří snadnější řešení spojení středového složení a klik, lepší utěsnění proti pronikání nečistot z venku a kompatibilitu s minulými i budoucími designy rámů kol.

Materiál klik hliník 6000
Převodník ocelový
Upevnění převodníku direct mount
Brava klik černá
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.