Domů / Doplňky

SHOTGUN - Dětská sedačka a řidítka na rám Kids MTB Seat


Žádné hodnocení. Kód: X002NODELJ Produktové číslo: 9413000063196
SHOTGUN - Dětská sedačka a řidítka na rám Kids MTB Seat
Výrobce: BELLELLI
Dostupnost: Na dotaz
5.269 Kč , plus doprava
SHOTGUN - Dětská sedačka a řidítka na rám Kids MTB SeatShotGun Dětská sedačka a řídítka na rám - adrenalin, zábava, zážitky

Máte rádi trialové ježdění po lese, horách a rozbitých pěšinách? S dětskou sedačkou ShotGun si užijete adrenalinové dobrodružství se svým malým bajkerem. Jelikož dítě není na sedačce připoutáno, musí aktivně spolupracovat - jezdit, naklánět se, filtrovat nerovnosti, což mu dá užitečné návyky do svého dalšího cyklistického života. Ze cyklosedačky na kolo od ShotGun vypěstujete u Vašich ratolestí lásku k outdoor aktivitám a vášeň pro jízdu na kole. Děti ani nebudou chtít ze sedačky sesednout.
MTB sedačka ShotGun je vhodná pro děti od 2 do 5 let, do 22kg. Sedačka je variabilní na několik kol, horksá i na elektrická kola, hodí se na kola s vrchními trubkami o šířce 30 - 68 mm a spodními se šířkou 30 - 100 mm. Komponenty sedačky jsou na hranách pogumované, takže nepoškodí rám z bočních stran. Nemusíte se bát o svůj karbonový ani hliníkový rám, je plně chráněný.
Montáž sedačky je velmi jednoduchá, v balení je pro ni vše potřebné - nářadí, podložky, návody, nálepky a také sáčky na uskladnění sedačky i nářadí. Sedačka se dá velmi dobře přizpůsobit jakémukoli rámu, sedlo i ramena jsou samostatně polohovatelné, čili se dá polohovat výška i sklon sedačky.
Pokud si objednáváte jen sedačku, můžete si k ní jako příslušenství dokoupit i dětské řídítka. Jednoduše se montují, pouze se odepnou a zašroubují. Jsou vhodné na řidítka s průměrem 35mm. Pokud náhodou máte menší, nemusíte zoufat, v balení jsou i podložky pro výplň.
KidsRideShotGun je takové malé dítě Dana Necklena, majitele této firmy. No respektive čtvrté. První tři děti jsou milý chlapci s blonďatými vlasy, kteří ho inspirovali k tomu, aby spojil svou vášeň k MTBikingu a přiučil k ní i své děti. A tak vznikl celý koncept této značky.


Sedačka Kids Ride Shotgun získala prestižní ocenění Design & Innovation Award 2021.
Specifikace dětské MTB sedačky na kolo:

• pro děti ve věku 2 - 5 let (do 22 kg)
• gumový chránič rámu kola (pro slitinový i uhlíkový rám)
• nastavitelná šířka pro všechny velikosti a tvary rámů
• s vrchními trubkami o šířce 30 - 68 mm a spodními se šířkou 30 - 100 mm
• nastavitelný úhel pro rovné i šikmé trubky
• rychloupínací držák pro rychlou montáž a demontáž
• řídítka jsou vhodné na řidítka s 35mm průměrem (možnost vypodložení)
Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.