Domů / Chrániče

FOX Hrudní chránič Raceframe Impact Sb, Ce D3O - L/ XL


Žádné hodnocení. Kód: 26562-001-L Produktové číslo: 191972424403
Prodyšný a lehký certifikovaný chránič hrudníku a páteře, obsahuje nárazu-vzdornou pěnu + D3O , neomezuje v pohybu, MX / ATV / DH
Výrobce: FOX
Dostupnost: Na dotaz
4.099 Kč , plus doprava
FOX Hrudní chránič Raceframe Impact Sb, Ce D3O - L/ XLProdyšný a lehký certifikovaný chránič hrudníku a páteře, obsahuje nárazu-vzdornou pěnu + D3O , neomezuje v pohybu, MX / ATV / DH.

Krunýř - FOX Raceframe Impact SB D3O 2020 - černá

Nový krunýř FOX Raceframe Impact SB D3O 2020 nabízí kompletní ochranu hrudníku a páteře. Vyroben je z vysoce odolného a lehce pružného plastu. Ten je díky rozdělené konstrukci pohodlný a perfektně se natvaruje na tělo. V oblasti hrudníku je z vnitřní strany chránič z nárazu-vzdorné pěny. Chránič páteře je vyroben z nejpouživanější inteligentní D3O hmoty. Ta se perfektně natvaruje a kopíruje záda dle potřeb jezdce. V případě nárazu však ztvrdne a efektivně rozloží působící sílu. Děrovaná konstrukce napomáhá efektivnímu proudění vzduchu a chránič lze nosit pod i nad dresem. Přitažení k tělu zajišťují na boku širší nastavitelné popruhy, které se jednoduše "zaháknou" do připraveného zámku na hrudní části. Nastavit jdou snadno i ramenní popruhy pro doladění velikosti. Stačí tedy jen jednou nastavit velikost. Nechybí zde ani kompatibilita s většinou krčních chráničů. Hledáte-li vychytaný chránič páteře a hrudníku na Motocross, ATV či Downhill, pak je nový FOX Raceframe Impact SB D3O výbornou volbou.

- D3O chránič páteře pro vysoký komfort

- výborná prodyšnost

- tvarováno do jezdecké pozice

- certifikace páteřáku CE EN 1621-2 LEVEL 1

- certifikace hrudníku CE prEN 1621-3 LEVEL 1

Barva: černá

Velikost: S/M, L/XL
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.